BRAK WOLNYCH MIEJSC DO 23.07!

Czy zostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku jest bezpieczne?

Czy zostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku jest bezpieczne?

Każda podróż, niezależnie od tego, czy jest to wyjazd służbowy, czy raczej wakacyjny, wiążę się z wieloma przygotowaniami. Precyzyjne pakowanie, żeby zmieścić się w wymaganych wymiarach i wadze linii lotniczej, zaznaczenie na mapie ciekawych miejsc do zobaczenia, zmiana waluty oraz… zaplanowanie powrotu. Ta część może wydawać się najmniej istotna – niesłusznie. Zwłaszcza, jeśli planujesz dojazd na lotnisko własnym samochodem. Wtedy pojawia się pytanie o parking, a dokładniej – czy to na pewno jest bezpieczne?

Jakie kryteria powinien spełniać bezpieczny parking przy lotnisku?

Przede wszystkim, odpowiednią ochroną. Wbrew pozorom, nie każde miejsce przeznaczone do zostawienia samochodów na dłuższy czas jest odpowiednio zabezpieczone, np. kamerami, szlabanem, ogrodzeniem czy całodobowym nadzorem wyznaczonej do tego celu osoby. Dlatego zawsze upewnij się, czy parking przy lotnisku lub w jego okolicy jest strzeżony. Informacje na ten temat najszybciej znajdziesz w Internecie, np. na różnych forach z opiniami. Sprawdź również, jaka firma opiekuje się daną przestrzenią i co zapewnia w ramach wynajmu miejsca parkingowego. Wiele z nich oferuje dodatkowe ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia samochodu, np. w wyniku opadów gradu lub z winy osób trzecich. Dodatkowym atutem będzie możliwość odwołania rezerwacji – nawet w ostatniej chwili. Im więcej udogodnień tego typu posiada dana firma, tym spokojniejszy możesz być o zostawienie pojazdu na parkingu przy lotnisku.

Dlaczego warto rozważyć transport na lotnisko własnym samochodem?

Dla wielu osób może się to wydawać problematyczne, dlatego decydują się na dojazd np. taksówką. Transport na lotnisko własnym samochodem wiąże się to z dodatkowym czasem, który trzeba poświęcić na dokładnie sprawdzenie parkingu oraz firmy odpowiadającej za niego. Nie jest to również darmowa usługa, a więc trzeba liczyć się z kosztami wynajmu miejsca. Jednak decydując się na dojazd samochodem i pozostawienie go na parkingu przy lotnisku, wybierasz przede wszystkim swój komfort i gotowość na każdą sytuację – nawet spore opóźnienie lotu, złą pogodę oraz problem z zamówieniem taksówki.

Have Any Question?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

Table Of Content

Table of Contents