Promocja! Tylko teraz 7 i 8 dni w cenie 100 zł!

Jak zorganizować długoterminowe parkowanie przy lotnisku?

Jak zorganizować długoterminowe parkowanie przy lotnisku?

Podróż to zwykle dosyć stresujące wydarzenie. Warto więc zadbać o to, żeby wszystko wokół niej było załatwione szybko i sprawnie. Jeżeli więc planujesz niedługo wylot, a na lotnisko chcesz dojechać własnym samochodem, to musisz odpowiednio wcześniej zorganizować długoterminowe parkowanie. Jak to zrobić? O czym nie zapomnieć? Odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

Zarezerwuj miejsce z dużym wyprzedzeniem

Oczywiście, zdarzają się w życiu sytuacje, których nie możemy do końca przewidzieć. Wtedy nie będziemy w stanie przygotować się odpowiednio wcześniej. Jednak pamiętaj, że im wcześniej skontaktujesz się z firmami wynajmującymi miejsca, tym większą będziesz mieć pewność, że zarezerwujesz sobie miejsce na parkingu przy lotnisku. Jest to szczególnie ważne, jeśli zależy Ci na długoterminowym parkowaniu, ponieważ — podobnie jak podczas wynajmowania pokoju hotelowego — właściciel może po prostu nie mieć możliwości przechowania Twojego samochodu przez tak długi czas.

Upewnij się, że wybrany parking przy lotniku jest bezpieczny

Jeśli chcesz oszczędzić sobie dodatkowego stresu, zanim zarezerwujesz i opłacisz miejsce parkingowe, upewnij się, czy dana firma jest godna zaufania. Sprawdź, czy parking przy lotnisku jest strzeżony przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu, czy jest dobrze oświetlony, czy na jego terenie zainstalowane są kamery i czy sam teren jest ubezpieczony. Co więcej, w przypadku długoterminowego parkowania warto zwrócić uwagę również na to, czy pracownicy posiadają kable rozruchowe, prostownikami oraz kompresorami. Mogą okazać się niezbędne do odpalenia samochodu po tak długim pozostawieniu na parkingu.

Sprawdź, czy firma oferuje dodatkowe usługi w cenie wynajmu

Niektóre parkingi oferują coś jeszcze oprócz wynajmu czy pomocy podczas pierwszego rozruchu po długoterminowym parkowaniu. Mamy tutaj na myśli szybkie transfery oraz odbiór Klientów. Dzięki temu nie muszą martwić się o dojazd na parking, na którym zostawili swój samochód.

Jeśli obecnie planujesz podróż i szukasz odpowiedniego miejsca na długoterminowe parkowanie własnym samochodem, to skontaktuj się z nami! Oferujemy kompleksowe usługi dla wszystkich osób korzystających z lotniska Katowice – Pyrzowice.

Have Any Question?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

Table Of Content

Table of Contents