Promocja! Tylko teraz 7 i 8 dni w cenie 100 zł!

Jakie są zalety zostawienia samochodu na parkingu przy lotnisku?

Jakie są zalety zostawienia samochodu na parkingu przy lotnisku?

Podróż, niezależnie od swojego celu podróży oraz charakteru, powinna przebiec tak gładko, jak to tylko możliwe. Im mniej przeszkód, tym lepiej. Niestety bardzo często jest wręcz odwrotnie. Szczególnie kiedy nie podróżujemy sami, tylko np. z rodziną, być może również z dziećmi. Trzeba wtedy pamiętać nie tylko o sobie i swoim rzeczach (także tych zostawianych w domu), ale przede wszystkim o najmłodszych — ich wygodzie, walizkach, bagażach podręcznych, jedzeniu, lekach itd. Ostatnią rzeczą, której potrzebujemy w takiej sytuacji, jest brak wolnych taksówek lub opóźnienie na drodze. Warto więc poważnie rozważyć wykupienie miejsca i zostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku.

Własnym pojazdem na lotnisko – dlaczego to ma sens?

Wiele osób obawia się o swój samochód pozostawiony przez tak długi czas. Jest to bardzo zasadne, jednak jeśli wybierzesz sprawdzony parking przy lotnisku, Twój pojazd będzie pod stałym nadzorem na monitorowanym terenie. Co więcej, wiele z nich oferuje również ubezpieczenie, gdyby cokolwiek stało się z Twoją własnością.

Do zalet możemy zaliczyć również niezależność. Przed wylotem i po lądowaniu liczysz wyłącznie na siebie. Jeśli lot zostanie opóźniony, taksówka prawdopodobnie odjedzie z innym pasażerem. Twój samochód natomiast będzie czekał i oferował znaną Ci wygodę, która jest wręcz konieczna po długiej podróży.

Warto zauważyć, że zarezerwowanie miejsca na parkingu przy lotnisku to opcja, która daje Ci pełną kontrolę nad sytuacją. Nie zaskoczy Cię ani pogoda, ani korki, ani godzina czy pojemność auta.

Jak wybrać dobry parking przy lotnisku?

Przede wszystkich sprawdź, czy posiada monitoring bądź całodobowego stróża. Dodatkowym plusem będzie ubezpieczenie samochodu. Nie odrzucaj również parkingów znajdujących się nieco dalej od lotniska – ich ceny są zwykle sporo niższe, a wiele oferuje darmowy dojazd.

O kwestii bezpieczeństwa tego rozwiązania pisaliśmy dokładniej we wcześniejszym poście. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do przeczytania go. A jeżeli obecnie szukasz dobrego miejsca do pozostawienia swojego samochodu przy lotnisku Katowice-Pyrzowice, to zajrzyj stronę główną naszego parkingu PLANETA.

Have Any Question?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

Table Of Content

Table of Contents